Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

Praca w Salonie z Telefonami Komórkowymi OGŁOSZENIE FIRMOWE

July 2, 2019 07:07 - Dam pracę - Przemyśl
2500.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Opis stanowiska:

- sprzedaż telefonów komórkowych i akcesoriów telefonicznych

- sprzedaż usług telekomunikacyjnych firmy

- obsługa klientów

- dbanie o wizerunek firmy oraz powierzone mienie

- dbanie o promocję firmy

Wymagania:

- miła aparycja, wysoka kultura osobista,

- zdolności interpersonalne

- pracowitość, samodzielność

- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych

- zainteresowanie nowymi technologiami

- ZNAJOMOŚĆ BRANŻY BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM

Oferujemy:

- umowa o pracę

- premia od sprzedaży

- szkolenie z zakresu sprzedaży usług firmy

- praca stacjonarna w salonie

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby proszone są o wysłane CV poprzez portal OLX.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Voice-Net Sp Spółka Akcyjna."
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu