CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Poszukujesz nieruchomości? Sprawdź oferty biur nieruchomości w regionie

Spawacz Praca blisko granicy OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 22, 2018 10:57 - Dam pracę - Bischofswerda

7500.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Runtime Services GmbH w Bischofswerda jest częścią jednej z największych Agencji Pracy w Niemczech.

Do stałej współpracy poszukujemy spawaczy MAG z możliwością podjęcia długoterminowej pracy blisko granicy z Polską - okolice Drezna.

Stanowisko:
Spawacz MAG

Wymagania:
Wykształcenie w kierunku wykonywanego zawodu lub pokrewne,
Ważne certyfikaty spawacza,
Prawo jazdy + własny samochód,
Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna lecz mile widziana,
Doświadczenie w zawodzie Spawacza,
Znajomość rysunku technicznego.

Zadania:
Spawanie cieńkich blach według rysunku (praca na hali)

Oferujemy:
Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
10,95 €/h brutto + 2,50€ netto diety do każdej przepracowanej godziny,
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.
26590
Ogłoszeń
102
Miast
1517
Użytkowników
346
Zarejestrowanych