CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Przemyśla i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 18:13 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza korporacja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Fabrykujemy kompetentne usługi agrarne oraz zarządzamy obsługą gospodarstw rolnych.Na wszelkie wykonywane profesje oraz usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Termin realizacji determinujemy według wymogów klienta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem jak i załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie wsparte na pielęgnowaniu całego szeregu typów zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych kierowców, transportowców czy też wysokojakościowy ekwipunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to produkowanie usług w granicach frachtu osób lub rzeczy wehikułami, które są utrwalone na terenie Krajowy.Transport międzynarodowy- Jest to przewożenie ludzi lub rzeczy na otoczenie innego kraju względnie sprowadzanie spoza krawędzi do Lokalny.
103030
Ogłoszeń
102
Miast
4532
Użytkowników
1047
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.